Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
374 hodnocení
5
361x
4
2x
3
2x
2
3x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
T
Tom
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2025
Veliká spokojenost, dělá přesně to co má. Na první pohled větší kvalita a zpracování než ostatní podobné výrobky. 10/10
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
21.11.2025
Přejeme, ať slouží!💚 A děkujeme moc!
DC
Dominika Cyříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2025
Velká spokojenost s vařičem na vajíčka 🍀 Rychlé dodání a rychlá odezva v případě dotazů 🍀
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
18.11.2025
To jsme velice rádi, děkujeme!☺️💚
JŠ
Jana Šebelova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2025
Vše ok
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
18.11.2025
💚
KB
Katarína Barlogová
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2025
Popcornovač je ok, není to top strop výrobek ale funguje dobře. To koření na popcorn je hnus, složení glutamát sodný a nikomu z rodiny to nechutná, je to nechutné, máme slaninu a šunku se sýrem, a nedá se to jíst. Doručení a komunikace prodejce fajn, doprava a odeslání rychlé. Akorát bych čekala od influencera na zdravou výživu, zdravější složení kořenin na popcorn. To koření je pro mě dost velké zklamání.
TK
Tomáš, Lepší Kuchyň
(Administrátor)
18.11.2025
Dobrý den, děkujeme moc za Vaši upřímnou recenzi! Jsme za ni rádi a je nám jasné, že i to se bude dít a ne vždy to bude 100% - jak se říká, 100 lidí - 100 chutí. Ke kořením - zkoušeli jsme verze bez glutamátu, ale nebylo to dobré. Věřte mi, že vím čeho jsem tváří, ale i přesto nechci prodávat něco, co není dobré, co bych si prostě každý večer nedával, protože popcorn má především chutnat a tím spíš, když ten náš lze udělat úplně bez tuku - ta přidaná hodnota koření je tam potřeba. Obecně každopádně vnímáme velmi dobrou zpětnou vazbu k naším kořením a věříme, že jsme se prostě jen netrefili do chuti Vám :/ Nesneseme nespokojenost na straně zákazníka, prosím, napište nám a dopošleme Vám zbytek slaných příchutí na naše náklady jako omluvu. Pokud nebudete s příchutěmi celkově spokojena, vrátíme Vám za ně peníze. Věřte nám, že celé dny pracujeme na tom, abychom to celé dělali co nejlépe. Doufáme a věříme, že další příchutě Vám budou chutnat více! <3 Omlouváme se za tuto zkušenost a budeme se těšit na Vaši zprávu.
R
Radim
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2025
Popcornovač je nejlepší věc
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
17.11.2025
Děkujeme! U nás doma taky jede 24/7 😁
R
Radka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.11.2025
Popcornovač-choď a hneď kúp. Najlepšia a najpraktickejšia vec ever! Nekupovala som popcorn z obchodu-plno tuku a ešte k tomu v tej mikrovlnke vždy zhorel! Ale toto! Najlepšie! a bez výčitiek aj deťom a pre syna s autizmom je to aj terapia keď na to pozerá ;))) ďakujeme
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
13.11.2025
Nemáte vůbec zač! To my děkujeme a jsme moc nadšení!💚💚
K
Katka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.11.2025
Jsem spokojená úplně maximálně, popcorn z obchodu jsem domů nikdy nekoupila. Jednou jsem zkusila koupit kukuřici kvůli dětem, aby viděli co se děje. Slaná varianta byla fajn, ale jen co jsem viděla reklamu, tak jsem věděla, že to musíme zkusit.
Zatím máme vyzkoušeno slaninu a jarní cibulku a teda wow. Tak moc je to dobrý, že hned druhý den popala kukuřice znovu😅. Jen za nás bohatě stačí mnohem menší množství, než je uvedeno.
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
13.11.2025
Máme velkou radost a jsme nadšení! Děkujeme ☺️💚
K
Kami
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2025
Popcornovač naprostá bomba. Spokojenost veliká. Doporučuji všema deseti.🤑
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
10.11.2025
Jeee to jste zlatá! Máme velkou radost!💚
J
Jarmila
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.11.2025
Palacinkovač je perfektný. Palacinky ako od babičky. Odporúčam
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
5.11.2025
Děkujeme moc. To jsme rádi.💚
G
Gabriela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2025
Váš varič vajec je super, mega, bomba.nic lepšie som si objednať ani nemohla.nakolko som milovníčka a žrút vajec, tak som inak ani nemohla.som s vašim produktom mega spokojná, konecne vajíčka urobené tak ako ich mám rada.nakolko si kupujem vajíčka len domáce, neviem či mi bude teraz kolegyňa stíhať nosiť😊každopádne ďakujem za váš varič vajec.nech sa vám darí.
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
4.11.2025
Jeee to je hezké, že jste s Vařičem vajec spokojená. Děkujeme moc za nádhernou recenzi. Moc si toho vážíme!☺️💚
J
JITKA
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2025
OBJEDNALA jsem si u vás rozprašovač na olej a jsem nadšená. Olej rozprašuje velmi jemně,nekape z něho olej.Tento obchod vřele doporučuji.Kvalita a rychlost dodání zaručena.
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
4.11.2025
To jsme moc rádi, že jste si náš sprej na olej oblíbila. Přejeme ať slouží.☺️ Děkujeme!.💚
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.11.2025
Největší bomba za mě palačinkovač!!!
Doporučuji i těm, kteří tvrdí, že ho nepotřebují.. 😅
Vajíčkovač taky super. 🙃
Popcornovač přinese Ježíšek. 😊
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
3.11.2025
Jeee tak to jsme moc rádi, že jste s našimi produkty spokojená. Věříme, že i z Popcornovače budete nadšení! ☺️💚
V
Věrka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2025
Není co vytknout :) koupila jsem palačinkovač a pomocníka na vajíčka a jsem nadšená :) naprosto perfektně vypracované stroje :) navíc i vzhledově vypadají velice hezky :)
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
2.11.2025
Děkujeme, máme radost, že jste spokojená a že i designově se Vám naše produkty líbí 💚
I
Iva R.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2025
Nemám slov, geniální pomocník v kuchyni i na cestách, radost dětí v očích a minimální údržba 😍 palačinky lepší než kdekoliv jinde! Dárky k Vánocům jsou jasný.. a to ještě nekončíme ☺️
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
31.10.2025
Jsme moc rádi, že se Vám naše produkty líbí a že najdou využití. Děkujeme za krásnou recenzi ☺️💚
S
Simona
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2025
Z Vašich produktů jsem nadšená. Jelikož miluji vajíčka na všechny způsoby, tak jsem věděla, že Váš vařič vajec v mé kuchyni nesmí chybět. Po prvním vyzkoušení jsem se do něj zamilovala a dárek k Vánocům pro moji maminku byl jasný. Z popcornovače jsou nadšené děti i manžel. Naše rodinné filmové pátky nám doladil k dokonalosti.
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
31.10.2025
Jsme moc rádi, že si u Vás každý našel to své a že jste spokojeni! Děkujeme moc za krásné hodnocení!💚💚
M
Michaela B.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2025
Jsem moc spokojená! Profil sleduji již dlouho a když přišli i Vaše produkty, věděla jsem, že musím hned koupit!
Popkornovačem jsem nesáhla vedle, protože jede každej večer 😁 milujeme ho!
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
31.10.2025
Máme velkou radost, že můžeme být součástí Vašich rodinných večerů. Děkujeme moc za Vaše hodnocení 💚
P
Petra V.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.10.2025
Koupila jsem si u vás rozprašovač na olej. Po pravdě už několikátý pokus od různých výrobců s tím, že ty předešlé vždy letěly do koše, protože olej spíš plivaly než rozprašovaly. Tak jsem si řekla, že ten váš bude poslední pokus a buď to konečně vyjde anebo už si nikdy žádný nekoupím . Ani nevíte jak se mi ulevilo, když jsem zjistila, že tento konečně funguje tak jak má a já jsem spokojená- diiiky
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
28.10.2025
Velice dbáme na kvalitu našich produktů a dáváme Vám jen to opravdu vyzkoušené a prověřené. Jsme šťastní, že jste konečně našla ten, se kterým jste spokojená!💚
I
Iva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.10.2025
Dnes mi přišly produkty od Lepší Kuchyň. Rozprašovač jsem sháněla dlouho a tento rozprašovač je úplná topka!!!!!!❤️❤️ Hodně se do něj vejde a už teď hodně posloužil.
Co se týče popkornovače, tak jsem stejně nadšená jako u rozprašovače na olej a ta radost dětí pozorovat, jak puká popcorn? Hned jsme museli vyzkoušet všechny příchutě - jen pozor, je potřeba přidat více oleje/másla, aby se příchuť udržela na popcornu.
Ještě jsem nevyzkousela palačinkovač, ale už teď se na něj těším!
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
28.10.2025
Děkujeme moc za nádhernou recenzi. Jsme velice rádi, že má popcornovač u Vašich dětí úspěch a že příchutě chutnají! 💚☺️
P
Pepa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.10.2025
Skvělý popcornovač! Popcorn je hotový za pár minut, bez oleje a bez připálených zrn. Ovládání je jednoduché, údržba minimální a výsledek chutná mnohem líp než z mikrovlnky. Na filmové večery ideál — doporučuji 100%.
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
27.10.2025
Jeee to jste nám udělal obrovskou radost takovým krásným hodnocením!💚 Moc si toho vážíme. ☺️
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.10.2025
Nejlepší rozprašovač nemám s ním žádný problém a když potřebuju třeba lžičku oleje nebo jen trochu oleje na domácí hranolky tak jsem strašne ráda že tam toho oleje nedám moc a nebo na pánvičku to je taky dobrý prostě nejlepší produkt a doporučuju vám ho koupit až bude znovu naskladnenej
LK
Lepší kuchyň
(Administrátor)
25.10.2025
To máme velkou radost, že jste se sprejem spokojená. Věříme, že je praktický!💚Jsme rádi, že můžeme být součástí Vaší kuchyně ☺️
