Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
374 hodnocení
5
361x
4
2x
3
2x
2
3x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
AK
Alice Králová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.6.2026
Děti byly nadšené, super výrobek 👌🏻
EB
Eva Bílková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.6.2026
Určitě doporučuji.Super servis .
LS
Lucie Soukupová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Naprosto úžasný!
KP
Kamila Podhorníková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Super
JŘ
Jana Řehulková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Konečně věc, která funguje.👍👍👍
VM
Vendula Macková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Vše v naprostém pořádku, doporučuji všem.
PL
Petr Lukáč
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
doporučuji, naprostá spokojenost
AS
Alžběta Skokanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Vše v naprostém pořádku.
JB
Jitka Bérová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Skvělá věcička na vajíčka, konečně jsou super uvařená a skvěle se loupe skořápka. Mohu jen doporučit. Vše doručeno rychle a skvěle zabaleno!!
SR
Sona Rauer
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2026
Jsem velmi spokojená,všichni jsou moc milí a laskaví.Objednani a vyřizování bylo velmi rychlé.Cena je také dobrá.Mohu jen doporučit 👍🥰
JE
Jana Endischova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2026
super
IŠ
Ivana Šímová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2026
Olej se rozprašuje, jen si nejsem jistá, jestli by nádoba neměla být z tmavého skla, když stojí rozprašovač na lince na denním světle.
ZP
Zdeňka Pavlíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2026
Skvělý
LP
Lenka Pasternaková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2026
Skvělý
EH
Eva Hudiková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2026
Výborná věc, uvážíte si vajíčka podle libosti , manžel je velice spokojený jako já . Kdo má rád vajíčka tak by si tento produkt koupit
JŠ
Jan Špulák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2026
S lepší kuchyní jsem absolutně spokojen. Koupil jsem si vajíčkovar se sprejem na olej a je to absolutní bomba. Nakonec jsem k úspešné maturitě se samými jedničkami dostal i formu na ledy a koule + toastovač, který jsem strašně moc chtěl do budoucna na kolej na VŠ. Rád bych ještě koupil palačinkovač a popcornovač, až budou penízky :D. Produkty se na první pohled mohou zdát dražší oproti ostatním značkám, ale je to vykompenzované spolehlivostí, jednoduchostí, krásným designem a hlavně většinou multifunkčností či jinými vychytávkami, které produkty ostatních značek nemají. Na jakékoli dotazy rychle odpovídají velice vstřícně. Velice doporučuji a Tomášovi i Mery přeji moc štěstí do budoucna s firmou a těším se na další nápady a produkty.
JH
Jan Hiščár
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2026
Vše proběhlo jak mělo , objednávka, odeslání, doručení, info správy, v pohodě. Není co vytknout, jsem spokojen.
MV
Marcela Vašáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2026
Skvělá a rychlá komunikace.
Olej se krásně rozprašuje.
Doporučuji
ZV
Zdena Vainarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2026
Rychlé doručení
MZ
Marcela Zacharova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.6.2026
Som nadmieru spokojná, cena-dodanie-kvalita 👍
