Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
374 hodnocení
5
361x
4
2x
3
2x
2
3x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
IK
Irena kovalova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2026
Super obchod
MP
Michal Prokop
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2026
Vše v pořádku. Doporučuji
JS
Jana Stárková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2026
Spokojenost, doporučuji :)
JM
Jana Malantova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2026
Jó nemá to chybu, měla jsem si objednat ještě kouli, děkuji
EK
Eliska Koubova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2026
Rychlé dodání. Perfektně zabaleno. Kvalitní zboží za příznivé ceny. Děkuji
JK
Josef Konopík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2026
Vše Ok
HŠ
Hana Šmákalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2026
Skvělý obchod, perfektní a vřelá komunikace! Bleskové vyřízení reklamace i s dárkem. S tak lidským přístupem jsem se dlouho nesetkala.
Obchod doporučuji !!!
GV
Gabriela Vachovcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2026
Vše bylo v pohodě a velmi rychlé
BV
Barbora Szilagyi Valentová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2026
super :-)
Lš
ladislav šikl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.5.2026
Ano doporučuji
MJ
Marie Jenčíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.5.2026
rychlé vyřízení objednávky a co velice oceňuji je výborná komunikace
Koupila jsem výrobník na nanuky, který byl během přepravy poškozen. O to více ale oceňuji skvělý a vstřícný zákaznický servis. Po zaslání fotografie poškozeného zboží mi byl okamžitě odeslán nový kus, navíc i s milým dárkem. Celá komunikace proběhla velmi příjemně a profesionálně. Oceňuji hlavně rychlost řešení a ochotu. Moc děkuji a určitě doporučuji 😊
HŠ
Hana Šmákalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.5.2026
Rychlé dodání za přijatelnou cenu,
s produkty jsem velice spokojená.
Doporučuji!!!
VN
Věra Novotná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.5.2026
Olejnička nemá chybu, každému doporučuji.
AB
Andrea Bieliková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.5.2026
Som naozaj spokojná s rýchlym vybavením objednávky a aj s doručení..a už aj výrobok skúšam.Ďakujem
HN
Hana Nieszporkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2026
Velka spokojenost s produkty, uz jsem nakoupila 3x a urcite ne naposledy.
D
Daniela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2026
Spokojenost. I s palacinkovacem.
M
Monča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2026
Jsem moc spokojená jak s produkty, tak i s komunikací a rychlostí zaslání. Nakupovala jsem už po druhé a určitě ne naposledy. Vřele doporučuji!
NP
Naďa Pelcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2026
S tímto webem jsem nadmíru spokojená, mám již popkornovač, spreje na olej, který opravdu rozprašují, ne jako ostatní, kde jde jen čůrek, teď palačinkovač, který je také super, krásné slabounké palačinky, jsme si hned zamilovali.
A úplně nejvíc jsem spokojená s komunikací jak s Tomášem tak s Mary - je úžasné, že si všechno vyřizují sami, a tak když něco potřebujete, tak nekomunikujete se žádným prostředníkem, ale přímo s nimi a ta komunikace je opravdu úžasná, jsou milí, vstřícní a ochotní, to jsem nikde nezažila.
Moc jim oběma fandím a určitě si zase brzy něco objednám. Za mě 10 hvězdiček :-)
PH
Petra Horská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2026
Dekuji moc za produkty. Super komunikace i produkty
