Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
377 hodnocení
5
364x
4
2x
3
2x
2
3x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MH
Marie Hájková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.4.2026
Spokojenost, rychlé vyřízení objednávky .
KH
Kateřina Hlavatá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2026
Popkornovač dorazil dorazil velmi rychle. Jsme spokojeni a moc děkujeme.
KČ
Kateřina Černá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2026
Palačinkovač je naprosto úžasná pomůcka do kuchyně.
100% doporučuji
AH
Andrea Havrdová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2026
Rozprašovač na olej byl nejdřív super. Po dvou měsících se ucpala tryska , a stříká kam chce, jen ne kam chci já.
TK
Tomáš, Lepší Kuchyň
(Administrátor)
28.4.2026
Krásný den, tak to se Vám moc omlouváme! To nás velmi mrzí, že se stalo. Posíláme Vám nový sprej na olej obratem - jen chceme říct, že jako zákazník máte 2 letou záruku, tohle se běžně absolutně neděje, a pokud ano, ihned Vám na naše náklady pošleme nový kus. To je naše chyba a my neseme odpovědnost. Údaje z objednávky vidíme, posíláme na stejnou adresu i s výrobníkem nanuků jako omluvou <3 Moc doufáme, že budete s naším obchodem spokojena a nezůstane ve Vás tato nepříjemná emoce, naprosto ji rozumíme.
D
Daniela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.4.2026
V sobotu večer objednaný popcornovač dorazil v pondělí před polednem, popcorn výborný..... děkuji...
JN
Jana Novotná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.4.2026
Pořídila jsem si od vás mixer a musím říct, že jsem nadšená.
Zelenina na salát byla nastrouhaná cobydup. Část na nudličky, část na tenoučké plátky. Mlela jsem i vločky na jemnou mouku. A vše krásně zvládnul. Každým dnem ještě čekám váš palačinkovač. Věřím, že bude zrovna tak skvělý jako mixer. Děkuji Tome a Maruško.
lepsikuchyn.cz 👍
P.S. měli jsme pár doplňujících otázek a komunikace okamžitá
TV
Tobiáš Vaněk
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
26.4.2026
Produkty jsou super ale příchutě do popkornovače by chtěly poladit😀
T
Tereza D.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.4.2026
Spokojenost veliká ☺️ velmi příjemná a vstřícná komunikace, rychlé odeslání a letní sada, kterou jsem zakoupila, skvělá ☺️ můžu obchod jen doporučit ⭐
HH
Hana Hájková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.4.2026
Top👍🏻😍 objednala jsem, druhý den doma
LK
Lenka Kučerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.4.2026
Ano s obchodem jsem velmi spokojená.
LT
Lenka Truhlíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2026
Palacinkovac je super, prvni použití bylo trosku upatlané, ale pak jak clovek prijde na správný grift, vše jde bez problému a bordelu. K palacinkovaci prijde i miska na těsto, metlička a stěrka 👍🏻 Těsto zkoušeno proteinové od téže značky, takže nevim, jak se dělá s klasickým palačinkovým těstem, ale povrch je nepřilnavý. Palačinky jsem dělala bez kapky oleje a super 👍🏻
P
Pavla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2026
Ochota rychlost vše ok
JN
Jitka Novotná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2026
Vse ok
S
Simona
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2026
Musím opravdu pochválit – vyřízení reklamace proběhlo během pár dní a doprovázela ho krásná, upřímná omluva, která potěší ❤️
Komunikace byla po celou dobu rychlá, milá a velmi vstřícná, což se dnes jen tak nevidí.❤️🙏
A co se týče produktů? Mixer i výrobník nanuků jsou naprosto skvělé, fungují perfektně a dělají přesně to, co mají 😊
Za mě velká spokojenost a určitě doporučuji!
Dekuji 🙏
AŠ
Andrea Šaňková
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2026
Nechtěla jsem kupovat produkt na Temu nebo podobných stránkách kvůli horší kvalitě zboží. Nemám úplně důvěru ve výrobky vyrobené v Číně. Bohužel výrobek od vás je i za daleko vyšší cenu z Číny:-(.
TK
Tomáš, Lepší Kuchyň
(Administrátor)
20.4.2026
Dobrý den! Naprosto Vám rozumíme. Je třeba ale říci, že o kvalitě výrobku rozhoduje použitý materiál, továrna, o jistotě poté certifikace. My použiváme při výrobě opravdu TOP materiál a máme také všechny certifikace o nezávadnosti. Na kvalitě našich produktů si zakládáme a když se podíváte tady na recenze kolem, naši zákazníci nám v tom dávají za pravdu. Země opravdu nemá žádný vliv na to, jakou kvalitu bude výsledný produkt mít. Nicméně potraviny samozřejmě vyrábíme tady v Česku :) Budeme moc vděčni, pokud našemu produktu dáte šanci, nicméně pokud ne, kontaktujte nás na email a vyřešíme s Vámi vrácení peněz. Moc děkujeme za zpětnou vazbu!
MV
Markéta Valoušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2026
ano
PŠ
Petra Šilhánová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2026
Super obchod, rychlé dodání.
MH
Michaela Hrušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2026
Hodnotím 4, trochu to trvá, než se upeče palačinka,jinak je opravdu tenká.
JT
Jana Trgiňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.4.2026
Všetko išlo ako po masle, s dostatočnými informáciami a rýchlosť jednania, bola som veľmi spokojná, ďakujem
JM
Jitka Mannová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.4.2026
Super produkty…rychlé dodání ,..doporučuji
